Приватний будинок
проєкт
Архітектор
Олександр Смага
Проєкт Приватний Будинок
Приватний будинок за Києвом. Площа будинку близько 1500 м². Заміський будинок для постійного проживання молодої сім'ї з 4-х осіб.

Стилістика будинку сучасна, навіть мінімалістична. Кімнати великі і просторі: велика кількість відкритого простору, який необхідно було наповнити і декорувати різними фактурами, матеріалами, відтінками.

Підбір декоративної фарби тривав досить довго, і врешті решт, ми зупинилися на виробникові Benjamin Moore. Прекрасне поєднання ціни та якості матеріалу, широкий спектр, тактильность матеріалу – все вплинуло на вибір та на кінцевий результат.

У проєкті використано фарби Benjamin Moore:
Відтінки Spanish Brown H1028, French White Н1093, Maple Shadows 1022, Frosted Toffee 988, Spring in Aspen 954, Pensive AF-140, Cotswold AF-150, Battenberg AF-70, Featherstone 1002.
Серії фарби: AURA 522 та Sure Seal 027-00.

Автор: Олександр Смага

Як самостійна студія, SMAGADESIGN на ринку України з 2004 року працює у сфері створення індивідуальних архітектурних та дизайн проектів.
З 2009 року – активно працюємо і за межами України.

У послужному списку: країни Африки, Азії і, звичайно, Європи.

Маючи багатий міжнародний досвід, можемо виконувати проєктні роботи будь-якої складності та у будь-якому стилі, з огляду на всі Європейські стандарти і технології. А також повний комплекс всіх будівельних і оздоблювальних робіт, повна комплектація об'єктів, авторський та технічний нагляд.

Проголосувати за проект:
УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua