KYIV ECLECTIC
проєкт
Архітектор, дизайнер
Надія Шульга
Проєкт
KYIV ECLECTIC
Квартира площею 183,5 м².
Дві квартири об’єднали в одну велику і зробили планування більш логічним та зручним.

Взагалі, все почалося з того, що замовниця знайшла диван і закохалася. Він і став відправною точкою, сформував стилістику.
Побажанням був сучасний інтер’єр із цікавими елементами та меблями в стилі mid-century. Вийшов еклектичний інтер’єр, але дуже збалансований, з особливою увагою до деталей, кольору (побажання, щоб колір був, і багато), який максимально відповідав побажанням і відчуттям своїх мешканців.

У замовниці свій дуже цікавий стиль, вона дуже любить незвичайні речі та предмети. Багато чого знаходила вона, і ми вже вирішували, що беремо, що ні, і як все зв’язати в одну історію.

Майбуть, найцікавіше і найтяжче було з кольорами. Стільки було варіантів і пошуків, але коли знаходилось саме те – було варте усіх пошуків.

В цьому інтер’єрі функція не поступилася красі, при всіх незвичайних елементах, паттернах та кольорах, все дуже зручно та ергономічно. Важливий сам простір і його форма, а все інше його доповнює.

У проєкті використано фарби Benjamin Moore:
Відтінок Thundercloud Gray 2124-40, Gray Shower 2125-30, Bunny Gray 2124-50, Sweet Innocence 2125-50, Phoenix Sand 017, Gray Cloud 2126-60, Blue Danube 2062-30, Bella Blue 720, Cloudy Sky 2122-30,
Серії фарби: Regal 548, Aura Spa 532, Ceiling Paint 508, Aura 522.

Автор: Надія Шульга

Для мене завжди дуже важливий сам простір, де на першому місці функціональність та ергономічність, але який відповідає внутрішньому світу замовника. Також важливу роль відіграють деталі, адже вони створюють саме той настрій, особливо надавати нового життя вже існуючим предметам інтер’єру.

Зараз стилі перемішуються, але мабуть все таки найулюбленіші – мінімалізм, еко, скандинавський та еклектика (але тут дуже важливий баланс). З кожним разом ти намагаєшся створити максимально зручний і класний простір, створювати щось нове і розвиватися. А коли замовники потім радіють результату – це найважливіше. Успіхи і факапи народжують щось хороше.

УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua