Автопортрет зсередини
проєкт
Дизайнер
Ірина Черній
Проєкт
Автопортрет зсередини
Автор: Ірина Черній
Дизайн інтер'єру складається з деталей.
Люблю працювати з формою, і втілювати задумане в реальність. Вкладаю в проєкт частинку себе і свою індивідуальність.
Головне в роботі чути замовника і відчувати його бажання.

Люблю експерементувати зі стилями і поєднувати їх. Улюблений стиль еклектика, неокласика, але працюю абсолютно у всіх стилях, все залежить від бажання замовника.

Працюю дизайнером інтер'єру 7 років.
Брала участь у конкурсі «Інтер'єр року» 2019.

Квартира побудована на акцентуванні ліній і форм, наповнених стрімкою енергетикою. Домінуючою гамою кольорів став білий колір, розбавлений дерев’яними текстурами, смарагдовими та сірими відтінками, що дало можливість підкреслити вишукану простоту чітких форм і прямих ліній.

У даному інтер'єрі ефективний світлодизайн – використовувалися точкові світильники направленого світла, люстри відомих брендів, настінні світильники із тіньовими ефектами, а також світлодіодні led профілі. Природність та натуральність інтер'єру прекрасно доповнюється такими матеріалами як гіпсова ліпнина, мідь і латунь, що лише підкреслює бездоганність та загадковість інтер'єру.

Окремим райським куточком служить спальня, яка випромінює затишок і природність. Світлі кольори, оригінальна декоративна стіна з панелей окисленої міді, натуральні тканини, тощо.
Квартира, в якій хочеться жити і повертатись. Спокій, комфорт, природність і затишок – ці речі так потрібні для сучасної людини, яка проживає в мегаполісі. 54 м2 творчої атмосфери.

У проєкті використано фарби Benjamin Moore:
Відтінки: Metropolitan AF-690 та Fiddlehead Green 2041-20, серія Regal.
Атмосфера і любов до деталей – одна з найважливіших складових будь-якого інтер’єру. Лаконічний і вишуканий інтер'єр цієї квартири буквально зачаровує. Це прекрасний дует елегантної класики сучасності. Його основна цінність – продуманий простір, пропорції, ритм – доведені до ідеалу.
УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua