Ресторація «Дімъ Трибеля»
проєкт
Дизайнер
Анна Шашуріна
Проєкт Ресторація
«Дімъ Трибеля»
Ми з чоловіком переїхали до Житомира, і разом із партнером відкрили ресторан у центрі, в будинку-історичній пам'ятці.
Це був дохідний дім промисловця Івана Трибеля, який у ХІХ ст. виготовляв шкіряні рукавички на всю (тоді) Російську Імперію, був офіційним постачальником царського двору, найбільшим виробником рукавичок у Східній Європі.

Це і визначило концепцію: достойний ресторан європейської кухні, з історичним характером, але сучасним підходом до гастрономії на локальних продуктах. Це означає, що ми звільнили історичний простір, який довгі роки був подрібнений євроремонтами на різні контори; відкрили стіни в їх первинному вигляді, зі слідами різних епох і перебудов; проявили фактури світлом, де-не-де можна розгледіти тавро мануфактури на опорній балці; підкреслили підлогу золотими тріщинами; використали повторно стару керамічну плитку, склоблоки, дубовий паркет; зберегли відкритий технічний ліфт, який тепер подає їжу з кухні поверхом нижче до залів. Організували транзитні потоки так, щоб можна було пройти простір наскрізь, оглянути приміщення, не заважаючи гостям вечеряти.

На фасаді розмістили гіпсову руку-світильник, щоб нагадати, з чого почався Дімъ. Взагалі, ставимось до ресторану, як до оселі. Гостей запрошуємо дійсно в гості і відповідно до них ставимось: дружньо, на рівних, з турботою.

У 2019 році у внутрішньому дворі будинку, який теж завжди був закритий від містян, ми відкрили Подвір'я Трибеля з великим контактним баром та стравами на вогні.
Конструктивно не втручались ні в архітектуру будинку, ні в благоустрій території міста, усе без капітального будівництва.

Тепер у тіні винограду і парасоль, під шурхіт води міського фонтану, на площі одразу за воротами житомиряни проводять час на свіжому повітрі в самому серці міста.

Якщо описувати коцепцію одним словом, це буде – справжній. Ніяких імітацій ні у матеріалах, ні у цінностях. Справжнє історичне місце, справді сучасні подачі страв, справжні авторські коктейлі, справжня любов до справи.

У проєкті використано фарби Benjamin Moore:
Відтінки: Salamander 2050-10 та White Dove OC-17, а також просякнення для дерева із серії Arborcoat.

Автор: Анна Шашуріна

Інтер'єрний та графічний дизайнер, маркетолог. Відтак люблю реалізовувати повну візуальну частину проєктів: від концепції-фірмового стилю-інтер'єру до форми персоналу; від лого до наклейок на упаковку доставки. Улюблене питання: шоби шо?) Тому що все має бути чомусь і нашось, в т.ч. в інтер'єрі.

УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua