G47
проєкт
Архітектор
Юлія Зінов’єва
Проєкт G47
Створити простір, який буде відповідати світовідчуттю замовника, надихати та надавати нові можливості у його повсякденності було метою цього проекту. Втілити мрії його життєустрою, зберегти традиції, оформити їх у простір та форму.

Додати трошки свіжого подиху, несподіванки та рішучості у проєктних рішеннях. Посприяти наступному кроку вперед у «новому» житті.
За рахунок перепланування доволі стандартної квартири з окремими невеликими приміщеннями та об'єднанню просторів вдалося зробити пропорційно комфортні для замовника, вільні від зайвих перешкод простори з умовним зонуванням процесів.

Темний колір підкреслив та окреслив мальовничі види на центральну частину міста, які відкриваються з вікон кімнат. За допомогою його складності було втілено бажання створити здатність стін реагувати на зміну доби, сезону, погоди, штучного світла, що надало простору багатогранності його сприйняття і зробило одним з ключових аспектів у рішеннях інтер'єру квартири.

У проєкті використано фарби Benjamin Moore:
Відтінок Knoxville Gray HC-160, серія Aura Interior Paint, ступінь блиску Matte (522), серія Ceiling paint 508; Sure seal 027.

Автор: Юлія Зінов'єва

Створюючи проект комплексу, будинку, інтер'єру або предмету, незалежно від масштабу, розмірковую насамперед, про простір, середу, процеси життя, які будуються навколо, в, біля цього об'єкту. Як цей проект може вплинути на існуюче життя цього місця та людей, і яким він має бути залежно від цього. Як може якісно змінити до кращого та зберегти цінне існуюче, чого не вистачає, де у ньому є унікальне та справжнє, а де вигадане, штучне, що потребує очищення та переосмислення.

УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua