Giorgetti Casa
проєкт
Студія «Flatt»
Наталія Подольська
Василій Чекмасов
Проєкт
Giorgetti Casa
Невелика за нинішніми мірками квартира для молодої сім'ї із сучасним підходом до дизайну, але з ухилом в екологічну тематику, з великою кількістю дерева і текстилю в інтер'єрі.

У проєкті використано фарби Benjamin Moore:
Відтінки: Silver Dollar 1460, Gray Mountain 1462. Серії: Regal Matt 548 та Ceilling Paint 508.

Автор: Студія «Flatt»

Спеціалізуємося на комплексних рішеннях для інтер'єру: від планування, візуалізації до підбору меблів і сантехніки, закінчуючи шторами, посудом і декорами.

Серед найцікавіших і вдалих проектів за 15 років досвіду – саме ті, в яких клієнт прислухався до наших рекомендацій, у процесі іноді гарячих дискусій та обговорення самих різних питань.

Проголосувати за проєкт:
УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua