Американська класика
під Києвом
проєкт
Дизайнер
Оксана Стукалець
Проєкт
Американська класика під Києвом
У цьому проєкті було все дуже просто.
Фасад та планування будинку майже не залишили питань щодо обраного стилю. А коли замовники побачили та затвердили запропоновані кольори, то стало зрозуміло, що це буде вдала співпраця, а результат влаштує як замовника, так і автора проекту.
Більшість приміщень реалізовано в сірих кольорах, а одна спальня та кабінет тяжіли до м'яких бежевих.

У проєкті використано фарби Benjamin Moore:
Відтінки: Pebbe Beach 1597, Cloud Cover OC-25, Chantilly Lace OC-65, Pewter 2121-30, Wind Breath OC-24, Feather Grey 2127-60, Moonlight White 2143-60, Moonshine 2140-60, Desert Light 1004, Ivory White 925, Cloud White OC-130.
Серіі: Regal select 548-1x, Aura matte 522-1x, Ceiling paint 508-1x, Scuff-X 484-1x.

Автор: Оксана Стукалець

Я дизайнер інтер'єру і я частина творчої групи під назвою «30 градусів».

Для мене моя робота це приборкання хаосу. Мені дуже подобається процес від самого початку до фінальної крапки. А найбільше задоволення – це радість в очах замовника, коли все вийшло так, як було задумано.

В роботі для мене немає пріоритетних стильових напрямків, я відкрита для будь-якого з них. Але особисто мені подобається сучасна класика, яка поєднує функціональність мінімалізму та пластичність класичних форм. А більш за все обожнюю поєднувати елементи з різних стилів, отримуючи несподівані результати.

УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua