Шлях до вдосконалення
проєкт
Архітектор
Євген Коломійченко
Проєкт
Шлях до вдосконалення
«Складнощі – це поштовх до розвитку» – девіз цього проекту.

Дано: незручне, дисфункціональне планування у квартирі однієї з новобудов Одеси. Клієнт – сім'я з активною життєвою позицією, хорошим смаком, практичні та раціональні молоді люди. Вони бачать квартиру своєї мрії просторою, світлою, лаконічно і стильно оформленою.

Насамперед ми кардинально змінюємо планування: кухня стає спальнею, спальня – кухнею. По ходу вирішуємо складнощі, що виникли з комунікаціями, і переходимо до дизайн-проекту інтер'єру. Утримуємо баланс між функціональністю і трендами, ухиляємося від ризику морального старіння ремонту за кілька років. Виключаємо весь візуальний та інформаційний шум, і підкреслюємо характер та смак господаря квартири.
Це було довго і складно, але ось результат: ергономічна, повітрянаквартира, як ніби дихає, розширюючи простір навколо.

Але головне ноу-хау, яке нам допомогло: це колірне рішення в підборі фарб стін. Через панорамні вікна, особливості архітектури мікрорайону і темного природнього освітлення, більшість кольорів набували холодного і незатишного вигляду. Ми обрали теплі м'які тони фарб від Benjamine Moore, які й витягнули інтер'єр на світлу теплу сторону.

У проєкті використано фарби Benjamin Moore:
Відтінки: Natural Linen 966, Kendall Charcoa HC-166, Wish AF-680.
Серії: Aura Matte 522, Super Hide 357.

Автор: Євген Коломійченко

Цей проект для мене — у своїй складності та постійних викликах став цікавою грою, тренуванням спритності й кмітливості, і дав поштовх до розвитку.


УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua