Журі конкурсу
ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ 2020
До складу журі, яке оцінюватиме конкурсні роботи, входять незаангажовані експерти та представники компанії Benjamin Moore із США.
Director of Color Marketing & Development at Benjamin Moore&Co.
Media Spokesperson
Color Marketing
Andrea Magno
Sharon Grech
Відкриваємо голосування на сайті
10.09.2020
01.10.2020
Оголошуємо 5 фіналістів за результатами голосування
1.11.2020
Надсилаємо проєкти фіналістів на експертну оцінку до США
Грудень 2020
У рамках презентації «Колір року 2021» оголошуємо трьох переможців конкурсу
Етапи конкурсу
Andre Magno
Шерон Грех – постійний запрошений експерт телеканалу Cityline та речник компанії Benjamin Moore Paints.
Закінчивши програму Fine Art & Art History в університеті Торонто, Шарон присвятила свою кар'єру дослідженню та розвитку світу кольорів.
Як популярний гість-експерт Cityline, найтривалішого та найуспішнішого денного шоу в Північній Америці для жінок, у дизайні та декорування Шерон поділяє творчий підхід «зроби сам» .
За свою тривалу кар'єру Грех розробила ремонти сотень помешкань, як всередині, так і зовні, демонструючи, як кольори та фарби можуть перевтілюватись та прикрашати будь-який простір.
Шерон є членом Benjamin Moore's Color Studio, що займається дослідженнями світових тенденцій у дизайні, готує маркетингові матеріали та каталоги з колористики і навчальні програми для партнерів і дистриб'юторів компанії.
Андреа Магно – директор з маркетингу та розвитку Benjamin Moore Paints.
Як член Benjamin Moore's Color Studio, Андреа відіграє важливу роль у розробці кольорових інструментів і дослідженні кольорів та дизайну, що допомагає компанії позиціонуватися як лідеру в галузі підбору кольорів та продуктів як для професіоналів, так і для споживачів.
За час своєї роботи, Андреа активно працювала в різних сферах дизайну інтер'єру та фарбної промисловості. Манго зробила важливий внесок у розробку та просування заходів, орієнтованих на дизайнерів та архітекторів, освітніх програм та досліджень тенденцій.
Андреа регулярно запрошують як шанованого експерта у різні видання, серед яких Better Homes & Gardens, Chicago Tribune, Country Living, Durability & Design, Family Circle, HGTV Magazine, Houston Chronicle, Refinery29, Real Simple, USA Today та ін. .
Андреа розпочала свою кар'єру в аукційному будинку Christie's в European Furniture Department, а згодом була учасницею численних проєктів житлового дизайну преміального класу, працюючи в Ingrao, Inc. в Нью-Йорку. Закінчила коледж Lafayette College.
На даний момент Андреа здобуває ступінь МВА в University of Scranton. Вона є членом ASID та членом IIDA.
Партнери конкурсу
УМОВИ КОНКУРСУ:
1. До участі приймаються дизайнерські проекти будь-яких приміщень, реалізовані в період з 1.01.2018 по 1.09.2020 рр.

2. Студія чи дизайнер має бути зареєстрований в Україні*.

3. Для участі в конкурсі дизайнер має заповнити реєстраційну анкету та надати організаторам 4-10 професійних фотографій у форматі JPEG розміром від 1280х960 і більше.

4. У конкурсному проекті дизайнером мають бути використані виключно продукти компанії Benjamin Moore**.

5. Погоджуючись брати участь у конкурсі учасник автоматично дає згоду на вільне використання і розповсюдження наданих фотоматеріалів організаторами конкурсу в рекламних цілях.

6. Визначення переможців відбувається впродовж 2020 року у 2 етапи: 1) відкрите та прозоре голосування на сайті конкурсу*** у період з 1.09.2020 до 1.11.2020 рр. 2) за результатами голосування визначається 5 полуфіналістів, роботи яких українські організатори відправляють у головний офіс компанії Benjamin Moore у США. Компетентне американське журі обирає трьох фіналістів та розподіляє між конкурсантами переможні місця – з третього по перше.
Переможців конкурсу організатори оголосять на презентації «Колір Року 2021», що відбудеться у Києві у грудні 2020 року.

7. Призовий фонд конкурсу складає:

1 місце – планшет IPad, максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб та примірниками, а також новинка 2020 року – професійний прилад ColorReader PRO для оптимального підбору кольорів.
2 місце – максі-валіза для дизайнерів з палітрами фарб і примірниками та прилад ColorReader.

3 місце – набір палітри фарб на вибір та прилад ColorReader.

* В конкурсі не можуть брати участь дизайнери, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України.
** Мається на увазі використання інтер'єрних та екстер'єрних фарб, праймерів, покриття для обробки деревини чи декоративних покриттів.
*** Сайт конкурсу:
www.kiev.benjaminmoore.com.ua